Kerncijfers Aalberts

Laatste
34,42
%
0,00
+/-
0,00
Open
33,19
Hoog
34,56
Laag
32,56
Volume
217.948
Laatste update
13 uren geleden
Jaar2021202020192018
ValutaEUREUREUREUR
Omzet (x1000)2.979.1002.610.4002.841.3002.758.900
Netto winst (x1000)360.100117.300225.700238.200
Koers-winst verhouding17,9534,4419,6713,50
Winst per aandeel3,251,062,032,15
Pay out50,84%56,68%39,34%34,86%
Eigen vermogen (x1000)2.143.7001.774.1001.809.8001.651.600
Eigen vermogen per aandeel19,3216,0116,3114,92
Balanstotaal3.655.3003.255.2003.465.6003.147.900
Ultimo koers58,2636,4640,0129,05
Hoogste koers58,4643,1140,9245,05
Laagste koers36,0916,1627,5227,43
Werknemers15.01315.31016.54416.648
Marktkapitalisatie (x1000)6.464.0404.040.4834.440.4743.216.622
Uitstaande aandelen (x1000)110.952110.820110.984110.727
Einde boekjaar31-12-202131-12-202031-12-201931-12-2018

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.