Kerncijfers Roularta

Laatste
10,75
%
0,00
+/-
0,00
Open
10,80
Hoog
11,20
Laag
10,75
Volume
3.386
Laatste update
15 uren geleden
Boekjaar20232022202120202019
ValutaEUREUREUREUREUR
Omzet (x1000)323.526343.140300.205256.269295.798
Netto winst (x1000)2.3507.62016.5935.98410.854
Koers-winst verhouding63,7627,4813,4429,3416,26
Winst per aandeel0,200,651,410,480,86
Pay out502,01%154,82%70,73%207,38%-
Eigen vermogen (x1000)217.003226.039229.564223.481227.846
Eigen vermogen per aandeel18,4019,1619,5618,0118,14
Balanstotaal363.456381.054382.690337.572353.414
Ultimo koers12,7017,7519,0014,1514,05
Hoogste koers18,5021,6019,2017,0015,50
Laagste koers11,6016,1012,6511,2011,60
Werknemers1.2141.2931.2431.1821.217
Marktkapitalisatie (x1000)149.792209.413222.988175.596176.468
Uitstaande aandelen (x1000)11.79511.79811.73612.41012.560
Einde boekjaar31-12-202331-12-202231-12-202131-12-202031-12-2019

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.