Kerncijfers Avantium

Laatste
2,56
%
0,00
+/-
0,00
Open
2,43
Hoog
2,585
Laag
2,41
Volume
1.340.755
Laatste update
14 uren geleden
Boekjaar20232022202120202019
ValutaEUREUREUREUREUR
Omzet (x1000)19.70017.82610.9179.86313.821
Netto winst (x1000)-31.402-31.554-24.416-22.830-23.544
Koers-winst verhouding-4,81-4,56-6,58-7,28-3,46
Winst per aandeel-0,73-0,80-0,82-0,88-0,91
Pay out-----
Eigen vermogen (x1000)46.17381.12850.02646.23868.215
Eigen vermogen per aandeel1,082,061,681,792,64
Balanstotaal228.487162.03377.67569.98396.517
Ultimo koers3,5253,655,406,423,15
Hoogste koers4,955,516,828,163,64
Laagste koers2,952,8553,352,8251,76
Werknemers288249213211213
Marktkapitalisatie (x1000)151.056143.776160.685166.19481.370
Uitstaande aandelen (x1000)42.85339.39129.75725.88725.832
Einde boekjaar31-12-202331-12-202231-12-202131-12-202031-12-2019

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.