Kerncijfers BAM

Laatste
2,98
%
0,00
+/-
0,00
Open
3,052
Hoog
3,074
Laag
2,962
Volume
2.034.464
Laatste update
10 uren geleden
Jaar2018201920202021
ValutaEUREUREUR-
Omzet (x1000)7.207.7517.176.0006.768.200-
Netto winst (x1000)23.773-13.300-272.000-
Koers-winst verhouding31,54-60,36-1,88-
Winst per aandeel0,08-0,04-0,91-
Pay out175,66%0,00%0,00%-
Eigen vermogen (x1000)729.031628.400583.400-
Eigen vermogen per aandeel2,442,101,95-
Balanstotaal4.577.9834.540.2005.224.500-
Ultimo koers2,5142,6861,705-
Hoogste koers4,2754,402,788-
Laagste koers2,3612,1341,00-
Werknemers20.15619.43318.731-
Marktkapitalisatie (x1000)749.848803.219510.006-
Uitstaande aandelen (x1000)298.269299.039299.124-
Einde boekjaar31-12-201831-12-201931-12-2020-

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.