Kerncijfers Vivoryon Therapeutics

Laatste
0,798
%
+6,12
+/-
+0,046
Open
0,77
Hoog
0,808
Laag
0,76
Volume
455.382
Laatste update
19 uren geleden
Boekjaar20232022202120202019
Valuta-----
Omzet (x1000)-3.620-10.764--
Netto winst (x1000)-28.342-28.156-12.655-16.510-7.823
Koers-winst verhouding-7,25-8,07-30,03--
Winst per aandeel-1,12-1,28-0,63-0,83-0,62
Pay out-----
Eigen vermogen (x1000)26.28226.50616.55726.22142.665
Eigen vermogen per aandeel1,041,200,831,313,40
Balanstotaal30.82931.37824.52029.75145.861
Ultimo koers8,1410,3219,00--
Hoogste koers19,5619,5523,25--
Laagste koers6,866,408,87--
Werknemers1717171817
Marktkapitalisatie (x1000)205.471227.242380.000--
Uitstaande aandelen (x1000)25.24222.02020.00019.97512.550
Einde boekjaar31-12-202331-12-202231-12-202131-12-202031-12-2019

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.