Kerncijfers Wereldhave

Laatste
11,47
%
0,00
+/-
0,00
Open
11,39
Hoog
11,52
Laag
11,21
Volume
103.120
Laatste update
13 uren geleden
Jaar2021202020192018
ValutaEUREUREUREUR
Omzet (x1000)190.771220.402240.863237.036
Netto winst (x1000)-226.250-186.932-328.741-68.006
Koers-winst verhouding-2,27-2,31-2,46-16,09
Winst per aandeel-5,64-4,65-8,17-1,69
Pay out-19,52%-10,76%-23,14%-149,13%
Eigen vermogen (x1000)866.8231.124.2961.319.5981.744.489
Eigen vermogen per aandeel21,5927,9632,7843,35
Balanstotaal2.037.4912.742.7463.043.1923.510.440
Ultimo koers12,8010,7620,1227,19
Hoogste koers16,4720,6629,4741,54
Laagste koers10,536,0017,4525,98
Werknemers173177170181
Marktkapitalisatie (x1000)513.875432.686809.8631.094.230
Uitstaande aandelen (x1000)40.14640.21240.25240.244
Einde boekjaar31-12-202131-12-202031-12-201931-12-2018

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.