Kerncijfers Deceuninck

Laatste
2,20
%
0,00
+/-
0,00
Open
2,20
Hoog
2,20
Laag
2,155
Volume
80.407
Laatste update
12 uren geleden
Jaar2021202020192018
ValutaEUREUREUREUR
Omzet (x1000)838.100642.200633.800674.227
Netto winst (x1000)34.00024.200-15.00014.745
Koers-winst verhouding14,2111,40-18,6918,36
Winst per aandeel0,240,17-0,110,11
Pay out25,37%29,53%0,00%28,54%
Eigen vermogen (x1000)252.700239.300230.700253.018
Eigen vermogen per aandeel1,761,671,691,80
Balanstotaal675.100599.400589.700584.907
Ultimo koers3,361,932,051,93
Hoogste koers4,152,082,303,23
Laagste koers1,931,2251,741,80
Werknemers3.7093.6603.7543.803
Marktkapitalisatie (x1000)483.131275.878280.247270.862
Uitstaande aandelen (x1000)143.789142.942136.706140.343
Einde boekjaar31-12-202131-12-202031-12-201931-12-2018

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.