Kerncijfers Thales

Laatste
81,82
%
0,00
+/-
0,00
Open
80,78
Hoog
82,52
Laag
80,70
Volume
502.378
Laatste update
12 uren geleden
Jaar2018201920202021
ValutaEUREUREUR-
Omzet (x1000)15.854.70018.401.00016.988.900-
Netto winst (x1000)981.8001.121.900483.400-
Koers-winst verhouding22,1617,5732,99-
Winst per aandeel4,605,262,27-
Pay out45,19%11,40%77,51%-
Eigen vermogen (x1000)5.699.6005.449.2005.114.900-
Eigen vermogen per aandeel26,7225,5724,03-
Balanstotaal25.505.80031.223.40031.807.800-
Ultimo koers102,0092,5274,90-
Hoogste koers124,45112,5099,96-
Laagste koers84,3084,9652,50-
Werknemers66.13582.60580.702-
Marktkapitalisatie (x1000)21.759.15019.715.08715.945.311-
Uitstaande aandelen (x1000)213.325213.090212.888-
Einde boekjaar31-12-201831-12-201931-12-2020-

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.