Kerncijfers Flow Traders

Laatste
18,91
%
-0,32
+/-
-0,06
Open
19,00
Hoog
19,21
Laag
18,90
Volume
177.280
Laatste update
1 dag geleden
Boekjaar20232022202120202019
ValutaEUREUREUREUREUR
Omzet (x1000)303.876458.673384.041933.425216.442
Netto winst (x1000)36.151126.827114.934464.51353.137
Koers-winst verhouding22,157,8312,782,7618,80
Winst per aandeel0,812,762,529,811,15
Pay out55,49%54,30%53,59%66,25%78,53%
Eigen vermogen (x1000)585.838606.315508.169589.938331.051
Eigen vermogen per aandeel13,1413,2111,1412,467,14
Balanstotaal13.917.15011.104.68810.823.7238.606.2376.755.552
Ultimo koers17,9621,6432,2027,0621,54
Hoogste koers27,0036,1239,3634,9830,82
Laagste koers15,8417,7827,0619,0220,22
Werknemers646660613564513
Marktkapitalisatie (x1000)800.678993.5371.468.9971.281.067998.757
Uitstaande aandelen (x1000)44.58145.91245.62147.34246.368
Einde boekjaar31-12-202331-12-202231-12-202131-12-202031-12-2019

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.