Kerncijfers Heineken

Laatste
99,82
%
0,00
+/-
0,00
Open
101,00
Hoog
101,20
Laag
99,14
Volume
820.973
Laatste update
8 uren geleden
Jaar2018201920202021
ValutaEUREUREUR-
Omzet (x1000)26.811.00028.521.00023.770.000-
Netto winst (x1000)1.913.0002.166.000-204.000-
Koers-winst verhouding23,0325,16-257,39-
Winst per aandeel3,353,77-0,35-
Pay out47,73%44,54%-197,52%-
Eigen vermogen (x1000)14.525.00016.147.00013.392.000-
Eigen vermogen per aandeel25,4528,1223,27-
Balanstotaal42.151.00046.504.00042.632.000-
Ultimo koers77,2094,9291,22-
Hoogste koers93,54104,00105,00-
Laagste koers75,0074,2868,82-
Werknemers85.61085.85384.394-
Marktkapitalisatie (x1000)44.055.23254.504.68852.508.567-
Uitstaande aandelen (x1000)570.664574.217575.626-
Einde boekjaar31-12-201831-12-201931-12-2020-

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.