Kerncijfers PostNL

Laatste
1,231
%
0,00
+/-
0,00
Open
1,249
Hoog
1,25
Laag
1,231
Volume
1.572.298
Laatste update
13 uren geleden
Boekjaar20232022202120202019
ValutaEUREUREUREUREUR
Omzet (x1000)3.165.0003.144.0003.466.0003.255.0002.844.000
Netto winst (x1000)56.000-993.000257.000217.00072.000
Koers-winst verhouding12,41-0,857,536,3713,51
Winst per aandeel0,11-2,010,510,440,15
Pay out79,02%-7,95%82,69%63,96%53,73%
Eigen vermogen (x1000)198.000177.000426.000211.000-21.000
Eigen vermogen per aandeel0,400,360,840,43-0,04
Balanstotaal2.180.0002.221.0002.484.0002.201.0002.138.000
Ultimo koers1,4131,703,8272,792,012
Hoogste koers2,2513,8995,003,1722,554
Laagste koers1,371,4762,7520,931,375
Werknemers33.48835.64737.36540.54146.303
Marktkapitalisatie (x1000)694.892839.4391.936.3901.382.801972.770
Uitstaande aandelen (x1000)491.785493.642505.981495.628483.484
Einde boekjaar31-12-202331-12-202231-12-202131-12-202031-12-2019

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.