Kerncijfers PostNL

Laatste
1,758
%
0,00
+/-
0,00
Open
1,815
Hoog
1,815
Laag
1,754
Volume
1.870.538
Laatste update
14 uren geleden
Jaar2021202020192018
ValutaEUREUREUREUR
Omzet (x1000)3.466.0003.255.0002.844.0002.772.000
Netto winst (x1000)257.000217.00072.000127.000
Koers-winst verhouding7,536,3713,517,28
Winst per aandeel0,510,440,150,27
Pay out82,69%63,96%53,73%87,53%
Eigen vermogen (x1000)426.000211.000-21.00046.000
Eigen vermogen per aandeel0,840,43-0,040,10
Balanstotaal2.484.0002.201.0002.138.0001.698.000
Ultimo koers3,8272,792,0121,997
Hoogste koers5,003,1722,5544,285
Laagste koers2,7520,931,3751,878
Werknemers37.36540.54146.30337.785
Marktkapitalisatie (x1000)1.936.3901.382.801972.770924.969
Uitstaande aandelen (x1000)505.981495.628483.484463.179
Einde boekjaar31-12-202131-12-202031-12-201931-12-2018

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.