Kerncijfers Bekaert

Laatste
34,30
%
0,00
+/-
0,00
Open
33,34
Hoog
34,62
Laag
33,34
Volume
53.220
Laatste update
3 dagen geleden
Jaar2021202020192018
ValutaEUREUREUREUR
Omzet (x1000)4.839.7003.772.4004.322.5004.305.300
Netto winst (x1000)407.000134.70041.30032.500
Koers-winst verhouding5,5412,9336,3141,53
Winst per aandeel7,062,100,730,51
Pay out21,24%47,61%47,96%138,04%
Eigen vermogen (x1000)1.969.6001.447.9001.435.1001.396.900
Eigen vermogen per aandeel34,1822,5825,3621,79
Balanstotaal4.843.8004.288.1004.304.7004.449.500
Ultimo koers39,1427,1626,5021,06
Hoogste koers42,5628,5028,2640,90
Laagste koers27,0413,6119,3817,41
Werknemers27.18127.45528.41129.406
Marktkapitalisatie (x1000)2.255.2791.741.8691.499.5621.349.843
Uitstaande aandelen (x1000)57.62164.13456.58764.095
Einde boekjaar31-12-202131-12-202031-12-201931-12-2018

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.