Kerncijfers NSI

Laatste
24,05
%
0,00
+/-
0,00
Open
24,30
Hoog
24,30
Laag
23,50
Volume
24.238
Laatste update
12 uren geleden
Jaar2021202020192018
ValutaEUREUREUREUR
Omzet (x1000)77.50776.85482.83183.721
Netto winst (x1000)120.961-20.414196.29791.525
Koers-winst verhouding5,64-30,754,186,88
Winst per aandeel6,20-1,0710,384,95
Pay out34,82%-202,51%20,82%43,60%
Eigen vermogen (x1000)948.457854.438903.308733.283
Eigen vermogen per aandeel48,6444,6447,7539,69
Balanstotaal1.368.2251.258.1031.291.1331.216.559
Ultimo koers35,0032,8043,4034,10
Hoogste koers37,5051,7044,2537,25
Laagste koers31,2526,3533,8031,85
Werknemers56524450
Marktkapitalisatie (x1000)682.494627.750821.031629.933
Uitstaande aandelen (x1000)19.50019.13918.91818.473
Einde boekjaar31-12-202131-12-202031-12-201931-12-2018

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.