Kerncijfers Wolters Kluwer

Laatste
149,80
%
0,00
+/-
0,00
Open
148,85
Hoog
149,80
Laag
148,10
Volume
316.740
Laatste update
12 uren geleden
Boekjaar20232022202120202019
ValutaEUREUREUREUREUR
Omzet (x1000)5.584.0005.453.0004.771.0004.603.0004.612.000
Netto winst (x1000)1.007.0001.027.000728.000721.000669.000
Koers-winst verhouding31,4424,3537,2625,5426,45
Winst per aandeel4,094,012,782,702,46
Pay out50,81%45,08%56,46%50,29%48,01%
Eigen vermogen (x1000)1.749.0002.310.0002.417.0002.087.0002.380.000
Eigen vermogen per aandeel7,119,039,237,838,74
Balanstotaal9.094.0009.510.0009.028.0008.350.0008.775.000
Ultimo koers128,7097,76103,6069,0665,02
Hoogste koers134,90111,40105,2578,2267,72
Laagste koers97,0084,1863,8852,0449,98
Werknemers21.43820.51119.80019.18018.883
Marktkapitalisatie (x1000)31.660.20025.007.00827.122.48018.411.39617.698.444
Uitstaande aandelen (x1000)246.000255.800261.800266.600272.200
Einde boekjaar31-12-202331-12-202231-12-202131-12-202031-12-2019

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.