Kerncijfers CFE

Laatste
7,46
%
0,00
+/-
0,00
Open
7,55
Hoog
7,55
Laag
7,46
Volume
2.324
Laatste update
13 uren geleden
Boekjaar20232022202120202019
ValutaEUREUREUREUREUR
Omzet (x1000)1.248.4701.167.2211.125.3461.026.6003.624.722
Netto winst (x1000)22.72638.39839.50617.649133.424
Koers-winst verhouding8,366,2378,69119,9118,46
Winst per aandeel0,911,531,560,705,27
Pay out43,84%26,11%-143,43%-
Eigen vermogen (x1000)236.770224.6531.936.3351.787.1131.748.703
Eigen vermogen per aandeel9,518,9676,4970,6069,08
Balanstotaal1.180.5861.058.0795.299.9995.137.4835.112.632
Ultimo koers7,639,54122,8083,6097,30
Hoogste koers10,50131,60123,60103,6097,70
Laagste koers6,207,1179,6050,6073,60
Werknemers2.9903.0743.1373.2503.276
Marktkapitalisatie (x1000)190.027239.1513.108.6182.116.2912.463.099
Uitstaande aandelen (x1000)24.90525.06825.31425.31425.314
Einde boekjaar31-12-202331-12-202231-12-202131-12-202031-12-2019

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.