Kerncijfers CFE

Laatste
9,43
%
0,00
+/-
0,00
Open
9,50
Hoog
9,54
Laag
9,40
Volume
31.987
Laatste update
16 uren geleden
Jaar2021202020192018
ValutaEUREUREUREUR
Omzet (x1000)1.125.3461.026.6003.624.7223.640.627
Netto winst (x1000)39.50617.649133.424171.530
Koers-winst verhouding78,69119,9118,4612,75
Winst per aandeel1,560,705,276,78
Pay out0,00%143,43%0,00%35,42%
Eigen vermogen (x1000)1.936.3351.787.1131.748.7031.720.878
Eigen vermogen per aandeel76,4970,6069,0867,98
Balanstotaal5.299.9995.137.4835.112.6324.948.951
Ultimo koers122,8083,6097,3086,40
Hoogste koers123,60103,6097,70133,40
Laagste koers79,6050,6073,6083,40
Werknemers8.2278.2268.4108.598
Marktkapitalisatie (x1000)3.108.6182.116.2912.463.0992.187.171
Uitstaande aandelen (x1000)25.31425.31425.31425.314
Einde boekjaar31-12-202131-12-202031-12-201931-12-2018

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.