Kerncijfers Lotus bakeries

Laatste
9.900,00
%
0,00
+/-
0,00
Open
9.990,00
Hoog
10.020,00
Laag
9.860,00
Volume
356
Laatste update
12 uren geleden
Boekjaar20232022202120202019
ValutaEUREUREUREUREUR
Omzet (x1000)1.062.962877.451750.251663.289612.737
Netto winst (x1000)129.261103.24090.76782.59374.912
Koers-winst verhouding51,7249,7150,1136,1428,00
Winst per aandeel159,12127,13111,55101,8292,50
Pay out36,45%35,40%35,86%34,87%34,59%
Eigen vermogen (x1000)656.207572.141519.532433.744402.477
Eigen vermogen per aandeel807,77704,52638,50534,70496,98
Balanstotaal1.243.5031.095.036992.092844.227812.629
Ultimo koers8.230,006.320,005.590,003.680,002.590,00
Hoogste koers8.420,006.630,006.080,003.770,002.680,00
Laagste koers5.690,004.455,003.620,002.500,002.080,00
Werknemers2.9842.6982.3982.1552.056
Marktkapitalisatie (x1000)6.685.8305.132.5104.548.4542.985.1572.097.506
Uitstaande aandelen (x1000)812812814811810
Einde boekjaar31-12-202331-12-202231-12-202131-12-202031-12-2019

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.