Kerncijfers Sofina

Laatste
376,40
%
0,00
+/-
0,00
Open
372,00
Hoog
379,20
Laag
369,60
Volume
23.694
Laatste update
10 uren geleden
Jaar2018201920202021
ValutaEUREUREUR-
Omzet (x1000)----
Netto winst (x1000)861.1001.199.8731.379.061-
Koers-winst verhouding6,485,416,77-
Winst per aandeel25,5935,6340,94-
Pay out10,90%8,14%7,35%-
Eigen vermogen (x1000)6.543.6007.628.6998.900.411-
Eigen vermogen per aandeel194,44226,52264,20-
Balanstotaal6.649.4007.680.4689.093.055-
Ultimo koers165,80192,60277,00-
Hoogste koers183,20207,00278,00-
Laagste koers130,00162,80151,40-
Werknemers505255-
Marktkapitalisatie (x1000)5.579.8516.486.2189.331.693-
Uitstaande aandelen (x1000)33.65433.67733.688-
Einde boekjaar31-12-201831-12-201931-12-2020-

Kerncijfers afkomstig van ShareCompany/BIQH.

Er zijn momenteel geen stijgers bekend.
Er zijn momenteel geen dalers bekend.